Schedule

ČTVRTEK 2. ZÁŘÍ 2021/THURSDAY SEPTEMBER 2ND, 2021
(1)        11.00    RR:      Bats Bratislava DNV – Brooklyn Dodgers
(2)        12.00    RR:      Vienna Monarchs – SK Lacrosse Jižní Město
(3)        13.00    RR:      Old Dogs Plzeň – TJ Sokol Zbraslav
(4)        14.00    RR:      LC Custodes – Polish Eagles
(5)        15.00    RR:      Berlin Spreewölfe – Vienna Monarchs
(6)        16.00    RR:      SK Lacrosse Jižní Město – TJ Malešice
(7)        17.00    RR:      Polish Eagles – 1. BLC Köln
(8)        18.00    RR:      LCC Wolves – Bats Bratislava DNV
.            18.50               Zahájení/Opening ceremony
(9)        19.20    RR:      LC Custodes – Brooklyn Dodgers
(10)      20.20    RR:      TJ Malešice – 1. BLC Köln
(11)      21.20    RR:      LCC Wolves – TJ Sokol Zbraslav

PÁTEK 3. ZÁŘÍ 2020/FRIDAY SEPTEMBER 3RD, 2021
(12)      11.00    RR:      Old Dogs Plzeň – Polish Eagles
(13)      12.00    RR:      TJ Sokol Zbraslav – Bats Bratislava DNV
(14)      13.00    RR:      Berlin Spreewölfe – SK Lacrosse Jižní Město
(15)      14.00    RR:      Old Dogs Plzeň – Brooklyn Dodgers
(16)      15.00    RR:      TJ Malešice – Vienna Monarchs
(17)      16.00    RR:      LCC Wolves – Berlin Spreewölfe
(18)      17.00    RR:      LC Custodes – 1. BLC Köln
(19)      18.00    Blue SF1: (RR9) Bats Bratislava DNV – (RR12) Polish Eagles
(20)      19.00    Blue SF2: (RR10) LCC Wolves – (RR11) Vienna Monarchs
(21)      20.00    Green SF1: (RR5) TJ Malešice – (RR8) 1. BLC Köln
(22)      21.00    Green SF2: (RR6) SK Lacrosse Jižní Město – (RR7) Brooklyn Dodgers

SOBOTA 4. ZÁŘÍ 2020/SATURDAY SEPTEMBER 4TH, 2021
(23)      10.00    11th place: (los Blue SF1) Polish Eagles – (los Blue SF2) Vienna Monarchs
(24)      11.00    9th place: (win Blue SF1) Bats Bratislava DNV – (win Blue SF2) LCC Wolves
(25)      12.00    SF1: (RR1) LC Custodes – (RR4) TJ Sokol Zbraslav
(26)      13.00    SF2: (RR2) Berlin Spreewölfe – (RR3) Old Dogs Plzeň
(27)      14.00    7th place: (los Green SF1) TJ Malešice – (los Green SF2) SK Lacrosse Jižní Město
(28)      15.00    5th place: (win Green SF1) 1. BLC Köln – (win Green SF2) Brooklyn Dodgers
         16.00    Exhibiční zápas dětí/Children Exhibition Game
(29)      17.00    3rd place: (los SF1) TJ Sokol Zbraslav – (los SF2) Berlin Spreewölfe
(30)      18.00    Final game: (win SF1) LC Custodes – (win SF2) Old Dogs Plzeň
Vyhlášení vítězů/Award and Closing Ceremony